Transport i repatriacja
Transport i repatriacja

Transport ciał

Świadczymy usługi z zakresu transportu zwłok do chłodni. Zajmujemy się przewozem (eksportacją) zmarłych z mieszkań, domów, domów opieki, szpitali, hospicjum i każdego innego miejsca. Dysponujemy samochodami spełniającymi wszelkie wymagania sanitarne dotyczące przewozu zwłok. Działalność prowadzimy na terenie Warszawy – Rembertowa, Muranowa, Śródmieścia oraz innych dzielnic. Oprócz tego wykonujemy również krajowe i międzynarodowe przewozy osób zmarłych.

Zdajemy sobie sprawę, jak bolesnym doświadczeniem jest śmierć bliskiej osoby. Dołożymy wszelkich starań, by odciążyć Klientów w tych trudnych chwilach. Powierzając nam organizację transportu zwłok, mogą być Państwo pewni, że zostaną dopełnione wszelkie formalności. Służymy także radą i wsparciem w każdej innej kwestii dotyczącej organizacji pogrzebu.

Międzynarodowy transport zwłok

Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie zwłok. Przewóz ciała osoby zmarłej zza granicy jest skomplikowany pod względem formalnym. Wymaga skompletowania dokumentacji oraz nawiązania kontaktu z placówkami poza granicami Polski. Należy m.in. uzyskać w Polsce pozwolenie na sprowadzenie zwłok oraz pozwolenie zagranicznych władz lokalnych na transport ciała. Trzeba ponadto odpowiednio przygotować zwłoki do przewozu.

W ramach usługi transportu zwłok zajmiemy się organizacją samego procesu przewozu, a także dopilnujemy, by zostały dopełnione wszystkie niezbędne formalności. Sporządzimy odpowiednie dokumenty i zadbamy o wykonanie niezbędnych tłumaczeń. Załatwimy zarówno formalności administracyjne, cmentarne, jak i ubezpieczeniowe związane z międzynarodowym transportem zwłok. Na zlecenie rodzin możemy odebrać trumny lub urny z LOT Cargo Warszawa lub innych miejsc.

Transport i repatriacja