Strona startowa

Empatia i zrozumienie
potrzeb
Kontakt z lokalną
społecznością
Natychmiastowa pomoc
Warszawa i okolice

Dom Pogrzebowy Amabilis kompleksowe wsparcie w organizacji pogrzebów w Warszawie i okolicach, dla Ciebie 24/7.

Organizacja pogrzebu to trudne i bolesne doświadczenie, które wiąże się z koniecznością podjęcia wielu decyzji i dopełnienia szeregu formalności. Zdajemy sobie sprawę, że bliscy osoby zmarłej mogą nie czuć się na siłach, by zająć się tymi kwestiami.  Służymy wszelką pomocą w zakresie organizacji pochówku. Zapraszamy do kontaktu pod całodobowym numerem telefonu: +48 667 130 899.

Strona startowa

Historia Domu Pogrzebowego Amabilis.

Od prawie dwudziestu lat Dom Pogrzebowy Amabilis, pomaga godnie pożegnać bliskie osoby i organizować ceremonie pogrzebowe w Warszawie i okolicach. Prowadzimy działalność na terenie całej Warszawy. Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie w organizacji ceremonii pogrzebowych. Nasi pracownicy to osoby obdarzone wyjątkową empatią, które dokładają wszelkich starań, by odciążyć bliskich zmarłego i pomóc mu w tych trudnych chwilach.

Historia firmy

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci”

Wisława Szymborska

Przywrócenie własnego życia na właściwe tory i jednoczesne zaakceptowanie smutku jest niezwykle trudne. Poniesiona strata na zawsze będzie częścią Twojego życia. Odpowiednia opieka pomoże zaakceptować utratę ukochanej osoby. 

Organizacja pogrzebu

Strona startowa

Ponad 20 lat doświadczenia

Od ponad 20 lat lat wspieramy rodziny przechodzące przez trudne chwile, niosąc wsparcie i zrozumienie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pogrzeb to nie tylko sprawa do załatwienia ale wydarzenie, które na zawsze pozostanie w pamięci. Dlatego z ogromną dbałością o szczegóły, profesjonalizmem i poszanowaniem tradycji organizujemy ceremonie pogrzebowe, które pozwalają pożegnać ukochane osoby w ich ostatniej drodze.

Nasz lokal / Biuro mobilne

Strona startowa

Dom Pogrzebowy Amabilis / Biuro mobilne

Z pomocą naszych pracowników decydujesz, jak będzie przebiegać ostatnie pożegnanie.

Więcej informacji

Pożegnanie zawsze przychodzi niespodziewanie i nigdy nie jest łatwe

W razie jakiekolwiek wątpliwości lub pytań dotyczących planowania pogrzebu, możesz bez żadnych zobowiązań się z nami skontaktować.

Skontaktuj się z nami

Informację, które mogą Cię pocieszyć, pomóc Ci w żałobie lub zainspirować znajdziesz na naszym blogu.

Więcej informacji

Strona startowa